Kurumsal

GEMİŞTEN BUGÜNE

Kısaca Biz

Yenilab Laboratuvar ve Eğitim Gereçleri, 2009 yılında Sakarya merkezli kurulmuş olup laboratuvar cihazları ile malzemeleri, analiz ve endüstriyel kimyasallar ile okul eğitim araç ve gereçleri, okul deney malzemeleri, anatomik ve medikal eğitim maketleri konusunda sizlere destek ve hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır. Büyüyen iş hacmi ile orantılı olarak firmamız sürekli kendini geliştirmeye devam etmiştir. Buna bağlı olarak da 2014 yılının ilk çeyreğinde şahıs şirketinden limited şirketine dönüşmüştür. Ayrıca 2017 yılı itibarıyla da Kocaeli – Kartepe’ deki yeni showroom ve lojistik merkezimize taşındık. Bu sayede hizmet ve kurumsallık kalitesini daha da yükseltmiştir.
Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz?


ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER

Hizmetlerimiz

Firmamız, yetişmiş uzman kadrosu ve nitelikli insan gücüyle, Türkiye’ nin dört bir yanına en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi amaç edinmiş, sektörü içerisinde devamlı en iyi çözümü sunma çalışması ve gayretindedir.

Müşteri portföyümüz kamu ve özel sektörde eşit dağılım göstermektedir. Kamu ve özel sektörde gıda, tarım, hayvancılık, orman, kimya, kozmetik, sağlık, vb. pek çok iş kolunun kalite kontrol ve AR-GE çalışmalarına destek vermekteyiz. Eğitim sektöründe ise anaokulundan üniversiteye kadar tüm ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Türkiye’ deki tüm üniversitelerin BAP, TÜBİTAK, AR-GE, tez, yüksek lisans, doktora vb. projelere destek olmakta ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışma yapmaktayız.B2B ile Yenilab Bayi Kanalı’ na katılmak ister misiniz? Başvurunuzu tamalayın ve özel fiyatlardan yararlanmaya başlayın.


MARKALARIMIZ

Üretim ve Tedarik Süreci

Firmamız, anatomik modeller, organ modelleri, bitki ve hayvan modelleri ile medikal ve tıbbi eğitim modelleri ve mankenleri konusunda tedarik ve parça ithalatı yapmaktadır. Bu bağlamda da anatomik modeller ve sağlık sektöründe kullanılan hasta eğitim mankeni ürünlerini “anatomia“ markası ile piyasaya sunmakta ve satışını yapmaktayız.

Analiz ve endüstriyel amaçlı kimyasal ile çözelti ve solüsyon üretimimiz “Rokim“ markası altında yapılmakta olup uzman ve tecrübeli Kimyager kadromuz ile yapılmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunulmaktadır.

Eğitim araçları, okul donanım ürünleri, deney malzemeleri ve ekipmanları ile matematik materyalleri üretimimiz ve tedariğimiz “TRAY“ markası ile müşterilerimize sunulmaktadır.

TRAY
98%

Rokim
87%

anatomia
79%

Tüm belgelerimize ve marka tescillerimize göz atabilirsiniz.ONLINE

Servislerimiz


Okul Dünyası

Eğitim araçları, deney malzemeleri, matematik materyalleri ve okul kimyasalları konusunda hizmet veren e-ticaret sitemiz.

Anatomik Modeller

Anatomik modeller, organ modelleri ve hasta eğitim maketleri konusunda hizmet veren e-ticaret sitemiz.

Laboratuvar Malzemeleri

Laboratuvar malzemeleri ve cihazları ile laboratuvar kimyasalları konusunda hizmet veren e-ticaret sitemiz.

SHOWROOM & LOJİSTİK

Merkez Ofis

Uzunçiftlik Mh. Hasan Paşa Cd. Türkoğlu sk. No: 1/1A Kartepe – Kocaeli / Türkiye
0850 302 94 50


www.yenilab.com

info@yenilab.com

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Pazartesi-Cuma: 08:30-18:00
SOSYAL AĞLAR

Bizi Takip Edin

Bizi sosyal medyadan takip ederek yenilik ve kampanyalardan anında haberdar olun.